AKTUALNOŚCI

  Poszukujemy ludzi chcących wykonywać ciekawą i bardzo nietypową pracę :

Oferowana Praca : Technik
Miejsce wykonywania pracy:

Teren całego kraju, wyjazdy z zespołami technicznymi na montaż sprzętu również poza granice Polski.

Opis stanowiska pracy: - pomoc w budowaniu i złożeniu systemu nagłośnienia, oświetlenia, sceny i wybiegów oraz innych zadań, jeżeli takie są planowane;
Wymagania:

- odpowiedzialność i dyspozycyjność;
- wiek do 30 lat;
- sprawność fizyczna;
- wykształcenie kierunkowe (minimum średnie) będzie dodatkowym atutem;
- prawo jazdy oraz stosowne uprawnienia będą dodatkowym atutem;
- doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży nagłośnieniowej, oświetleniowej lub konstrukcji aluminiowych będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
- praktyczny system szkoleń i możliwość rozwoju w wybranej specjalizacji;
- bardzo dobrą atmosferę pracy.

Forma kontaktu:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego
na adres e-mail: technika@tech-sound.pl , lub zwykłą pocztą na adres:

TECH-SOUND
ul. Warszawska 10
96-313 Jaktorów
z dopiskiem : "Praca - technik"

Prosimy o dopisanie klauzuli na aplikacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Rodzaj pracy: stała lub sezonowa

Projektowanie stron JELLINEK studio